2ETYKA-5.08-04P-14-14
Артикул:
2ETYKA-5.08-04P-14-14
Производитель:
Toponelec
95
60.20р.
Color
Green
Connection Type
Screw Connection (M2.5)
Помощь в выборе
Color
Green
Connection Type
Screw Connection (M2.5)
Connector Type
Male Plug
Current Rating
15A
Minimum
1
Multiple
1
Number of Pins
4P
Number of PINs Per Row
4
Number of Positions or Pins
1x4P
Number of Rows
Operating temperature
-40℃~+105℃
Package
P=5.08mm
Pitch
5.08mm
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
100
Termination Style
Hinged (Snap On)
Voltage Rating (Max)
300V