15ETYKA-3.81-12P-14-00
Артикул:
15ETYKA-3.81-12P-14-00
Производитель:
Toponelec
100
145.43р.
Color
Green
Connection Type
Screw Connection (M2)
Помощь в выборе
Color
Green
Connection Type
Screw Connection (M2)
Connector Type
Male Plug
Current Rating
8A
Minimum
1
Multiple
1
Number of Pins
12P
Number of PINs Per Row
12
Number of Positions or Pins
1x12P
Number of Rows
Operating temperature
-40℃~+105℃
Package
P=3.81mm
Pitch
3.18mm
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
100
Termination Style
Hinged (Snap On)
Voltage Rating (Max)
300V