15ETYKDM-3.81-16P-14-00
Артикул:
15ETYKDM-3.81-16P-14-00
Производитель:
Toponelec
98
317.07р.
Color
Green
Connector Type
Male Plug
Помощь в выборе
Color
Green
Connector Type
Male Plug
Current Rating
8A
Minimum
1
Multiple
1
Number of Pins
16P
Number of PINs Per Row
16
Number of Positions or Pins
1x16P
Number of Rows
Operating temperature
-40℃~+105℃
Package
P=3.81mm
Pitch
3.81mm
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
100
Termination Style
Screw
Voltage Rating (Max)
300V