2018L030/60V
Артикул:
2018L030/60V
Производитель:
YTL
0
11.39р.
Current - Max
10A
Hold Current
300mA
Помощь в выборе
Current - Max
10A
Hold Current
300mA
Minimum
5
Multiple
5
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
1.2W
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
2.3Ω
Resistance @ 25℃
500mΩ
Time to Trip(Max)
3s
Trip Current
600mA
Voltage - Max
60V