1812L200/12V
Артикул:
1812L200/12V
Производитель:
YTL
1910
5.26р.
Current - Max
100A
Hold Current
2A
Помощь в выборе
Current - Max
100A
Hold Current
2A
HTS_US
Length
5.4mm
Minimum
10
Multiple
10
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
1W
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
100mΩ
Resistance @ 25℃
20mΩ
Time to Trip(Max)
2s
Trip Current
4A
Voltage - Max
12V
Width
3.2mm