1812L150/24V
Артикул:
1812L150/24V
Производитель:
YTL
1475
8.76р.
Current - Max
40A
Hold Current
1.5A
Помощь в выборе
Current - Max
40A
Hold Current
1.5A
HTS_US
Length
5.4mm
Minimum
5
Multiple
5
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
1.2W
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
160mΩ
Resistance @ 25℃
40mΩ
Time to Trip(Max)
500ms
Trip Current
3A
Voltage - Max
24V
Width
3.2mm