1812L075/16V
Артикул:
1812L075/16V
2000
4.38р.
Current - Max
40A
Hold Current
750mA
Помощь в выборе
Current - Max
40A
Hold Current
750mA
HTS_US
Length
5.4mm
Minimum
10
Multiple
10
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
1W
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
450mΩ
Resistance @ 25℃
90mΩ
Time to Trip(Max)
200ms
Trip Current
1.5A
Voltage - Max
16V
Width
3.2mm