FRC1206F1240TS
Артикул:
FRC1206F1240TS
Производитель:
FOJAN
18500
0.36р.
Minimum
100
Multiple
100
Operating temperature
-55℃~+155℃
Package
Power(Watts)
250mW
Resistance
124Ω
Temperature Coefficient
±100ppm/℃
Tolerance
±1%
type
Thick Film Resistor
Voltage Rating
200V