FRC0402F37R4TS
Артикул:
FRC0402F37R4TS
Производитель:
FOJAN
2200
0.06р.
Minimum
100
Multiple
100
Operating temperature
-55℃~+155℃
Package
Power(Watts)
62.5mW
Resistance
37.4Ω
Temperature Coefficient
±100ppm/℃
Tolerance
±1%
type
Thick Film Resistor
Voltage Rating
50V