0805F-4R7K-DLRH01
Артикул:
0805F-4R7K-DLRH01
Производитель:
PSA
3700
2.49р.
Current - Saturation(Isat)
520mA
Current Rating
840mA
Помощь в выборе
Current - Saturation(Isat)
520mA
Current Rating
840mA
DC Resistance(DCR)
430mΩ
ECCN
EAR99
Frequency - Self Resonant
51MHz
HTS_US
Inductance
4.7uH
Minimum
20
Multiple
20
Package
SMD,2.2x1.5mm
Q @ Frequency
14@7.9MHz
2000
Tolerance
±10%