PDMCAT1065-102MLN
Артикул:
PDMCAT1065-102MLN
Производитель:
PROD Tech
9625
26.09р.
Current Rating
6A
DC Resistance(DCR)
17mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
6A
DC Resistance(DCR)
17mΩ
HTS_CN
Inductance @ Frequency
1mH@1kHz
Minimum
5
Multiple
5
Number of Lines
2
Operating temperature
-40℃~+105℃
Package
Through Hole,13x7.5mm
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
240
Voltage Withstand
600V