ACM3216-2P-121TF
Артикул:
ACM3216-2P-121TF
Производитель:
MetalLions
1710
7.90р.
Current Rating
350mA
DC Resistance(DCR)
300mΩ
Помощь в выборе
Current Rating
350mA
DC Resistance(DCR)
300mΩ
HTS_CN
Impedance @ Frequency
120Ω@100MHz
Insulation Resistance(IR)
10MΩ
Minimum
5
Multiple
5
Number of Lines
2
Operating temperature
-40℃~+125℃
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Voltage Rating
50V
Voltage Withstand
125V