VN5E160ASTR-E
Артикул:
VN5E160ASTR-E
Производитель:
ST
108
222.54р.
Control Input Logic
Active High
ECCN
EAR99
Помощь в выборе
Control Input Logic
Active High
ECCN
EAR99
Features
HTS_US
Maximum Continuous Current
7A
Minimum
1
Multiple
1
Number of Channels
Operating temperature
-40℃~+150℃
Package
SOIC-8
RDS(on)
160mΩ
type
High Side Switch
Voltage - Supply
4.5V~28V