LM2574HVN-15/NOPB
Артикул:
LM2574HVN-15/NOPB
Производитель:
TI
5
936.27р.
ECCN
EAR99
Frequency - Switching
52kHz
Помощь в выборе
ECCN
EAR99
Frequency - Switching
52kHz
Function
Buck
Minimum
1
Multiple
1
Number of Outputs
Operating temperature
-40℃~+125℃@(TJ)
Operating Voltage
4V~60V
Output Current
500mA
Output Type
Fixed
Output Voltage
15V