ME6203A36M3G
Артикул:
ME6203A36M3G
Производитель:
MICRONE
0
9.88р.
Minimum
5
Multiple
5
Number of Outputs
1
Operating temperature
-25℃~+85℃
Output Configuration
Positive
Output Current
100mA
Output Type
Fixed
Output Voltage
3.6V
Package
SOT-23
Supply Current (Iq)
3uA
Voltage - Supply
40V