TSA65R190S3
Артикул:
TSA65R190S3
Производитель:
Truesemi
25
159.53р.
Current - Continuous Drain(Id)
20A
Drain to Source Voltage
650V
Помощь в выборе
Current - Continuous Drain(Id)
20A
Drain to Source Voltage
650V
Gate Charge(Qg)
36.5nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
4V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Package
TO-3P
Pd - Power Dissipation
250W
RDS(on)
190mΩ@10V