YFW100N03AD
Артикул:
YFW100N03AD
Производитель:
YFW
1065
19.99р.
Ciss-Input Capacitance
2.2nF
Current - Continuous Drain(Id)
100A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
2.2nF
Current - Continuous Drain(Id)
100A
Drain to Source Voltage
30V
Gate Charge(Qg)
51nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
2.5V
Minimum
5
Multiple
5
Number
1 N-channel
Output Capacitance(Coss)
311pF
Package
TO-252
Pd - Power Dissipation
85W
RDS(on)
5.1mΩ@10V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
210pF