STD100N03LT4-VB
Артикул:
STD100N03LT4-VB
Производитель:
VBsemi Elec
10
62.35р.
Ciss-Input Capacitance
5.201nF
Current - Continuous Drain(Id)
100A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
5.201nF
Current - Continuous Drain(Id)
100A
Drain to Source Voltage
30V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
227nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
2.5V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+175℃
Output Capacitance(Coss)
1.525nF
Package
TO-252
Pd - Power Dissipation
235W
RDS(on)
3mΩ@4.5V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
770pF