KMB3D0P30SA-HXY
Артикул:
KMB3D0P30SA-HXY
Производитель:
HXY MOSFET
10
12.22р.
Ciss-Input Capacitance
650pF
Current - Continuous Drain(Id)
4.1A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
650pF
Current - Continuous Drain(Id)
4.1A
Drain to Source Voltage
30V
Gate Charge(Qg)
7.3nC@4.5V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
2.5V
Minimum
5
Multiple
5
Number
1 P-Channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Output Capacitance(Coss)
115pF
Package
SOT-23
Pd - Power Dissipation
1.32W
RDS(on)
56mΩ@10V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
95pF