IRFZ10PBF-VB
Артикул:
IRFZ10PBF-VB
Производитель:
VBsemi Elec
10
49.01р.
Ciss-Input Capacitance
640pF
Current - Continuous Drain(Id)
12A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
640pF
Current - Continuous Drain(Id)
12A
Drain to Source Voltage
60V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
25nC
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
3V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+175℃
Output Capacitance(Coss)
360pF
Package
TO-220AB
Pd - Power Dissipation
60W
RDS(on)
72mΩ@10V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
79pF