BUK768R1-100E-VB
Артикул:
BUK768R1-100E-VB
Производитель:
VBsemi Elec
10
168.21р.
Ciss-Input Capacitance
5.5nF
Current - Continuous Drain(Id)
140A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
5.5nF
Current - Continuous Drain(Id)
140A
Drain to Source Voltage
100V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
110nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
4V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+175℃
Output Capacitance(Coss)
750pF
Package
TO-263(D2PAK)
Pd - Power Dissipation
375W
RDS(on)
4mΩ@10V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
280pF