FS10ASJ-06-T13-VB
Артикул:
FS10ASJ-06-T13-VB
Производитель:
VBsemi Elec
20
42.01р.
Ciss-Input Capacitance
660pF
Current - Continuous Drain(Id)
18A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
660pF
Current - Continuous Drain(Id)
18A
Drain to Source Voltage
60V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
19.8nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
3V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Output Capacitance(Coss)
85pF
Package
TO-252
Pd - Power Dissipation
41.7W
RDS(on)
73mΩ@10V;85mΩ@4.5V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
40pF