DTS4500-VB
Артикул:
DTS4500-VB
Производитель:
VBsemi Elec
35
10.14р.
Ciss-Input Capacitance
335pF
Current - Continuous Drain(Id)
6.5A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
335pF
Current - Continuous Drain(Id)
6.5A
Drain to Source Voltage
30V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
4.5nC@10V;2.1nC@4.5V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
1.1V
Minimum
5
Multiple
5
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Output Capacitance(Coss)
45pF
Package
SOT-23(TO-236)
Pd - Power Dissipation
1.7W
RDS(on)
30mΩ@10V;33mΩ@4.5V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
17pF