VS-60EPS12-M3
Артикул:
VS-60EPS12-M3
Производитель:
VISHAY
9
353.22р.
Current - Rectified
60A
Diode Configuration
Independent
Помощь в выборе
Current - Rectified
60A
Diode Configuration
Independent
ECCN
EAR99
Minimum
1
Multiple
1
Package
TO-247AC
Reverse Leakage Current (Ir)
100uA@1.2kV
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
25
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
1.2kV
Voltage - Forward(Vf@If)
1.09V@60A