SB20100L
Артикул:
SB20100L
Производитель:
Wild Goose
7655
20.05р.
Current - Rectified
20A
Diode Configuration
1 Independent
Помощь в выборе
Current - Rectified
20A
Diode Configuration
1 Independent
Minimum
5
Multiple
5
Non-Repetitive Peak Forward Surge Current
200A
Package
TO-277
Reverse Leakage Current (Ir)
100uA@100V
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100V
Voltage - Forward(Vf@If)
850mV@20A