MBRS10150CT
Артикул:
MBRS10150CT
Производитель:
WEIDA
10
19.70р.
Current - Rectified
10A
Diode Configuration
1 Pair Common Cathode
Помощь в выборе
Current - Rectified
10A
Diode Configuration
1 Pair Common Cathode
ECCN
EAR99
Minimum
1
Multiple
1
Non-Repetitive Peak Forward Surge Current
120A
Package
TO-252
Reverse Leakage Current (Ir)
5uA@155V
2500
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
150V
Voltage - Forward(Vf@If)
950mV@5A