MBR10100SCT
Артикул:
MBR10100SCT
Производитель:
Wild Goose
5
13.38р.
Current - Rectified
10A
Diode Configuration
1 Pair Common Cathode
Помощь в выборе
Current - Rectified
10A
Diode Configuration
1 Pair Common Cathode
Minimum
5
Multiple
Non-Repetitive Peak Forward Surge Current
120A
Package
TO-220
Reverse Leakage Current (Ir)
100uA@100V
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
50
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100V
Voltage - Forward(Vf@If)
850mV@5A