BAS70-02V-G3-08
Артикул:
BAS70-02V-G3-08
Производитель:
VISHAY
6340
5.39р.
Current - Rectified
100mA
Diode Configuration
1 Independent
Помощь в выборе
Current - Rectified
100mA
Diode Configuration
1 Independent
ECCN
EAR99
Minimum
10
Multiple
10
Non-Repetitive Peak Forward Surge Current
600mA
Operating Junction Temperature Range
-55℃~+125℃
Package
SOD-523
Reverse Leakage Current (Ir)
100nA@50V
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
70V
Voltage - Forward(Vf@If)
1V@15mA