2ETYR-5.08-02P-14-100
Артикул:
2ETYR-5.08-02P-14-100
Производитель:
Toponelec
340
9.44р.
Color
Green
Connector Type
Board Side/Socket - Open
Помощь в выборе
Color
Green
Connector Type
Board Side/Socket - Open
Current Rating
15A
Minimum
5
Mounting Type
Right-Angle
Multiple
5
Number of Pins
2P
Number of PINs Per Row
2
Number of Positions or Pins
1x2P
Number of Rows
1
Operating temperature
-40℃~+105℃
Package
Through Hole,Right Angle,P=5.08mm
Pitch
5.08mm
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
500
Termination Style
Hinged (Snap On)
Voltage Rating (Max)
300V