2ETYKA-5.08-14P-14-100
Артикул:
2ETYKA-5.08-14P-14-100
Производитель:
Toponelec
182
185.34р.
Current Rating
15A
Number of Pins
14P
Number of PINs Per Row
14
Number of Positions or Pins
1x14P
Number of Rows
Operating temperature
-40℃~+105℃
Package
P=5.08mm
Pitch
5.08mm
Standard Packaging
100
Voltage Rating (Max)
300V