XY-ZH1.5-2PWZ
Артикул:
XY-ZH1.5-2PWZ
Производитель:
XYECONN
2000
1.62р.
Color
Beige
Contact Material
Brass
Помощь в выборе
Color
Beige
Contact Material
Brass
Contact Plating
Tin
Current Rating
2A
Flame Retardant Rating
UL94V-0
Minimum
50
Mounting Type
Right Angle
Multiple
50
Number of Pins
2P
Number of PINs Per Row
2
Number of Rows
1
Operating temperature
-25℃~+85℃
Package
Through Hole,Right Angle,P=1.5mm
Pin Structure
1x2P
Pitch
1.5mm
Plastic Material
PA66
Reference Series
ZH
Voltage Rating (Max)
250V
X-Length of Bottom Edge on Board (Spacing Line)
4.5mm