2.54NJ-2-10-Z
Артикул:
2.54NJ-2-10-Z
Производитель:
BXCONN
216
54.69р.
Color
Black
Connector Type
IDC Header
Помощь в выборе
Color
Black
Connector Type
IDC Header
Current Rating
3A
Minimum
1
Mounting Type
Through Hole
Multiple
1
Number of PINs Per Row
10
Number of Positions or Pins
2x10P
Number of Rows
2
Package
Through Hole,P=2.54mm
Pitch
2.54mm
Row Spacing
2.54mm
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
216
Voltage Rating
250V
working temperature
-40℃~+105℃