BX-MX1.25-4PWZ-BD
Артикул:
BX-MX1.25-4PWZ-BD
Производитель:
Bossie
850
9.24р.
Minimum
5
Mounting Type
Right Angle
Multiple
5
Number of Pins
4P
Number of PINs Per Row
4
Number of Rows
1
Operating temperature
-25℃~+85℃
Package
Through Hole,Right Angle,P=1.25mm
Pin Structure
1x4P
Pitch
1.25mm
Sales Unit
Piece
Standard Packaging
850
Voltage Rating (Max)
125V
X-Length of Bottom Edge on Board (Spacing Line)
6.8mm