XY-HA2.54-6PWZ
Артикул:
XY-HA2.54-6PWZ
Производитель:
XYECONN
580
4.97р.
Color
White
Contact Material
Brass
Помощь в выборе
Color
White
Contact Material
Brass
Contact Plating
Tin
Current Rating
2A
Flame Retardant Rating
UL94V-0
Minimum
10
Mounting Type
Right Angle
Multiple
10
Number of Pins
6P
Number of PINs Per Row
6
Number of Rows
1
Operating temperature
-25℃~+85℃
Package
Through Hole,Right Angle,P=2.54mm
Pin Structure
1x6P
Pitch
2.54mm
Plastic Material
PA66
Reference Series
XHB
1000
Voltage Rating (Max)
250V
X-Length of Bottom Edge on Board (Spacing Line)
17.5mm