SMBJ26CAHM4G
Артикул:
SMBJ26CAHM4G
Производитель:
Taiwan Semiconductor
274
16.71р.
Clamping Voltage
46.6V
ECCN
EAR99
Помощь в выборе
Clamping Voltage
46.6V
ECCN
EAR99
Minimum
1
Multiple
1
Package
DO-214AA(SMB)
Peak Pulse Power Dissipation (Ppp)
600W@10/1000us
Polarity
Bidirectional
Reverse Leakage Current (Ir)
1uA
Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm)
26V