TV02W330B-HF
Артикул:
TV02W330B-HF
Производитель:
Comchip
81
34.54р.
Clamping Voltage
53.3V
ECCN
EAR99
Помощь в выборе
Clamping Voltage
53.3V
ECCN
EAR99
Minimum
1
Multiple
1
Operating temperature
-55℃~+150℃
Package
SOD-123
Peak Pulse Power Dissipation (Ppp)
200W
Polarity
Bidirectional
Reverse Leakage Current (Ir)
1uA
Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm)
33V