0603L035/12V
Артикул:
0603L035/12V
Производитель:
YTL
4990
4.30р.
Current - Max
40A
Hold Current
350mA
Помощь в выборе
Current - Max
40A
Hold Current
350mA
HTS_US
Length
1.6mm
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
500mW
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
1.4Ω
Resistance @ 25℃
200mΩ
Time to Trip(Max)
100ms
Trip Current
750mA
Voltage - Max
12V
Width
0.8mm