0603L025/12V
Артикул:
0603L025/12V
Производитель:
YTL
5000
3.71р.
Current - Max
40A
Hold Current
250mA
Помощь в выборе
Current - Max
40A
Hold Current
250mA
HTS_US
Length
1.6mm
Minimum
20
Multiple
20
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
500mW
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
Resistance @ 25℃
500mΩ
Time to Trip(Max)
80ms
Trip Current
550mA
Voltage - Max
12V
Width
0.8mm