0603L003/60V
Артикул:
0603L003/60V
Производитель:
YTL
3940
5.26р.
Current - Max
20A
Hold Current
30mA
Помощь в выборе
Current - Max
20A
Hold Current
30mA
HTS_US
Length
1.6mm
Minimum
10
Multiple
10
Operating temperature
-40℃~+85℃
Package
Power Dissipation
500mW
Resistance - Post Trip (R1) (Max)
50Ω
Resistance @ 25℃
Time to Trip(Max)
1s
Trip Current
90mA
Voltage - Max
60V
Width
0.8mm