PTN102G25M15B30
Артикул:
PTN102G25M15B30
Производитель:
prosemi
10000
4.24р.
Clamping Voltage
30V
Помощь в выборе
Clamping Voltage
30V
Minimum
10
Multiple
10
Package
DFN1006
Peak Pulse Power Dissipation (Ppp)
300W@8/20us
Reverse Leakage Current (Ir)
500nA
Reverse Stand-Off Voltage (Vrwm)
15V