FRL1206FR091TS
Артикул:
FRL1206FR091TS
Производитель:
FOJAN
13900
1.20р.
Minimum
50
Multiple
50
Operating temperature
-55℃~+155℃
Package
Power(Watts)
250mW
Resistance
91mΩ
Temperature Coefficient
±600ppm/℃
Tolerance
±1%
type
Thick Film Resistor
Voltage Rating
500V