FRC0603F1071TS
Артикул:
FRC0603F1071TS
Производитель:
FOJAN
50600
0.12р.
Minimum
100
Multiple
100
Operating temperature
-55℃~+155℃
Package
Power(Watts)
100mW
Resistance
1.07kΩ
Temperature Coefficient
±100ppm/℃
Tolerance
±1%
type
Thick Film Resistor
Voltage Rating
75V