XXHCELNANF-48MHZ
Артикул:
XXHCELNANF-48MHZ
Производитель:
TAITIEN Elec
2885
9.86р.
Frequency
48MHz
Frequency Stability
±20ppm
Помощь в выборе
Frequency
48MHz
Frequency Stability
±20ppm
HTS_US
Load Capacitance
20pF
Minimum
5
Multiple
5
Normal temperature Frequency Tolerance
±20ppm
Operating temperature
-40℃~+85℃