SX20Y026000B91T
Артикул:
SX20Y026000B91T
Производитель:
TKD
2950
7.71р.
Equivalent Series Resistance(ESR)
60Ω
Frequency
26MHz
Помощь в выборе
60Ω
Frequency
26MHz
Frequency Stability
±10ppm
HTS_US
Load Capacitance
9pF
Minimum
5
Multiple
5
Normal temperature Frequency Tolerance
±10ppm