XP152A12C0MR-G
Артикул:
XP152A12C0MR-G
Производитель:
TOREX
103
47.01р.
Ciss-Input Capacitance
180pF
Current - Continuous Drain(Id)
700mA
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
180pF
Current - Continuous Drain(Id)
700mA
Drain to Source Voltage
20V
ECCN
EAR99
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
1.2V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 P-Channel
Output Capacitance(Coss)
120pF
Package
SOT-23
Pd - Power Dissipation
500mW
RDS(on)
500mΩ@2.5V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
60pF