SP1012ACP8
Артикул:
SP1012ACP8
Производитель:
Siliup
3940
10.76р.
Ciss-Input Capacitance
792pF;721pF
Current - Continuous Drain(Id)
3.5A;2.5A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
792pF;721pF
Current - Continuous Drain(Id)
3.5A;2.5A
Drain to Source Voltage
100V
Gate Charge(Qg)
13.6nC@10V;16nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
1.8V
Minimum
5
Multiple
5
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Output Capacitance(Coss)
23pF;30pF
Package
SOP-8L
Pd - Power Dissipation
2W
RDS(on)
90mΩ@10V;230mΩ@10V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
19pF;18pF