RSJ10HN06TL-VB
Артикул:
RSJ10HN06TL-VB
Производитель:
VBsemi Elec
10
108.69р.
Ciss-Input Capacitance
7nF
Current - Continuous Drain(Id)
150A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
7nF
Current - Continuous Drain(Id)
150A
Drain to Source Voltage
60V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
96nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
2V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+175℃
Output Capacitance(Coss)
715pF
Package
TO-263(D2PAK)
Pd - Power Dissipation
220W
RDS(on)
4mΩ@10V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
360pF