RRS100P03HZGTB
Артикул:
RRS100P03HZGTB
Производитель:
ROHM
3
297.71р.
Ciss-Input Capacitance
3.6nF
Current - Continuous Drain(Id)
10A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
3.6nF
Current - Continuous Drain(Id)
10A
Drain to Source Voltage
30V
ECCN
EAR99
Gate Charge(Qg)
39nC@5V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
2.5V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 P-Channel
Package
SOP-8
Pd - Power Dissipation
2W
RDS(on)
12.6mΩ@10V