PSMN3R4-30BLE-HXY
Артикул:
PSMN3R4-30BLE-HXY
Производитель:
HXY MOSFET
26
56.31р.
Ciss-Input Capacitance
2.971nF
Current - Continuous Drain(Id)
120A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
2.971nF
Current - Continuous Drain(Id)
120A
Drain to Source Voltage
30V
Gate Charge(Qg)
28.8nC@10V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
2.5V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Output Capacitance(Coss)
850pF
Package
TO-252-2L
Pd - Power Dissipation
62.5W
RDS(on)
3.8mΩ@10V
Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds)
85pF