NVTFS4C10N-HXY
Артикул:
NVTFS4C10N-HXY
Производитель:
HXY MOSFET
9
52.81р.
Ciss-Input Capacitance
4nF
Current - Continuous Drain(Id)
80A
Помощь в выборе
Ciss-Input Capacitance
4nF
Current - Continuous Drain(Id)
80A
Drain to Source Voltage
30V
Gate Charge(Qg)
31.6nC@4.5V
Gate Threshold Voltage (Vgs(th))
2.5V
Minimum
1
Multiple
1
Number
1 N-channel
Operating Temperature -
-55℃~+150℃
Output Capacitance(Coss)
530pF
Package
DFN-8(3x3)
Pd - Power Dissipation
62.5W
RDS(on)
6mΩ@10V